S

Fielding Stats

Total
# Player Group Team Matches Catches WK Catches Direct RO InDirect RO Stumpings Total
# Player Group Team Matches Catches WK Catches Direct RO InDirect RO Stumpings Total
1 B Scca South Castries Lions 5 0 8 0 0 2 10
2 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 0 5 0 2 1 8
3 A Mabouya Valley Renegades 5 0 3 2 1 1 7
4 A Mabouya Valley Renegades 5 5 0 0 1 0 6
5 B Scca South Castries Lions 5 5 0 0 0 0 5
6 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 2 0 0 2 0 4
7 B Scca South Castries Lions 5 4 0 0 0 0 4
8 B Gros Islet Knights 5 3 0 0 1 0 4
9 B Gros Islet Knights 5 2 0 1 1 0 4
10 A Avatar City Blasters 3 1 1 0 2 0 4
11 B Gros Islet Knights 5 0 2 0 1 1 4
12 A Mabouya Valley Renegades 2 4 0 0 0 0 4
13 B Gros Islet Knights 6 3 0 0 0 0 3
14 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 2 0 0 1 0 3
15 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 2 0 0 1 0 3
16 A Avatar City Blasters 3 3 0 0 0 0 3
17 A Club Whispers Soufriere Stumpers 1 3 0 0 0 0 3
18 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 3 0 0 0 0 3
19 A Avatar City Blasters 3 1 0 1 1 0 3
20 A Avatar City Blasters 3 3 0 0 0 0 3
21 B Mccu Mon Repos Pioneers 4 0 1 0 1 1 3
22 B Gros Islet Knights 6 3 0 0 0 0 3
23 B Gros Islet Knights 4 3 0 0 0 0 3
24 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 1 0 1 0 0 2
25 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 1 0 0 1 0 2
26 B Gros Islet Knights 3 1 0 0 1 0 2
27 B Scca South Castries Lions 5 2 0 0 0 0 2
28 B Gros Islet Knights 5 2 0 0 0 0 2
29 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 2 0 0 0 0 2
30 A Club Whispers Soufriere Stumpers 3 0 1 0 0 1 2
31 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 1 0 0 1 0 2
32 B Mccu Mon Repos Pioneers 4 1 0 0 1 0 2
33 B Vieux Fort North Raiders 3 1 1 0 0 0 2
34 B Scca South Castries Lions 5 1 0 0 1 0 2
35 B Scca South Castries Lions 4 1 0 0 0 0 1
36 B Vieux Fort North Raiders 3 1 0 0 0 0 1
37 A Avatar City Blasters 2 1 0 0 0 0 1
38 A Club Whispers Soufriere Stumpers 3 1 0 0 0 0 1
39 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 1 0 0 0 0 1
40 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 1 0 0 0 0 1
41 A Mabouya Valley Renegades 3 1 0 0 0 0 1
42 A Club Whispers Soufriere Stumpers 3 1 0 0 0 0 1
43 B Gros Islet Knights 5 1 0 0 0 0 1
44 A Mabouya Valley Renegades 4 1 0 0 0 0 1
45 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 0 0 0 1 0 1
46 A Avatar City Blasters 1 1 0 0 0 0 1
47 A Club Whispers Soufriere Stumpers 2 1 0 0 0 0 1
48 B Scca South Castries Lions 5 0 0 1 0 0 1
49 A Mabouya Valley Renegades 5 1 0 0 0 0 1
50 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 1 0 0 0 0 1
51 A Mabouya Valley Renegades 5 1 0 0 0 0 1
52 A Club Whispers Soufriere Stumpers 3 1 0 0 0 0 1
53 A Mabouya Valley Renegades 4 0 0 1 0 0 1
54 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 0 0 0 1 0 1
55 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 1 0 0 0 0 1
56 A Ccul Choiseul Craft Masters 5 1 0 0 0 0 1
57 B Vieux Fort North Raiders 2 0 0 1 0 0 1
58 B Vieux Fort North Raiders 3 1 0 0 0 0 1
59 B Scca South Castries Lions 5 0 0 0 1 0 1
60 B Gros Islet Knights 5 0 0 1 0 0 1
61 A Club Whispers Soufriere Stumpers 2 0 1 0 0 0 1
62 B Scca South Castries Lions 5 1 0 0 0 0 1
63 A Mabouya Valley Renegades 5 1 0 0 0 0 1
64 A Club Whispers Soufriere Stumpers 2 1 0 0 0 0 1
65 A Mabouya Valley Renegades 1 1 0 0 0 0 1
66 A Avatar City Blasters 3 0 0 0 0 0 0
67 A Ccul Choiseul Craft Masters 1 0 0 0 0 0 0
68 A Club Whispers Soufriere Stumpers 2 0 0 0 0 0 0
69 B Vieux Fort North Raiders 1 0 0 0 0 0 0
70 B Vieux Fort North Raiders 1 0 0 0 0 0 0
71 A Club Whispers Soufriere Stumpers 3 0 0 0 0 0 0
72 B Gros Islet Knights 2 0 0 0 0 0 0
73 B Gros Islet Knights 1 0 0 0 0 0 0
74 A Avatar City Blasters 3 0 0 0 0 0 0
75 B Vieux Fort North Raiders 3 0 0 0 0 0 0
76 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 0 0 0 0 0 0
77 B Mccu Mon Repos Pioneers 3 0 0 0 0 0 0
78 A Avatar City Blasters 3 0 0 0 0 0 0
79 B Vieux Fort North Raiders 1 0 0 0 0 0 0
80 A Avatar City Blasters 1 0 0 0 0 0 0
81 B Vieux Fort North Raiders 3 0 0 0 0 0 0
82 B Scca South Castries Lions 1 0 0 0 0 0 0
83 A Club Whispers Soufriere Stumpers 3 0 0 0 0 0 0
84 B Scca South Castries Lions 4 0 0 0 0 0 0
85 B Vieux Fort North Raiders 1 0 0 0 0 0 0
86 B Vieux Fort North Raiders 1 0 0 0 0 0 0
87 B Scca South Castries Lions 2 0 0 0 0 0 0
88 A Mabouya Valley Renegades 3 0 0 0 0 0 0
89 A Avatar City Blasters 3 0 0 0 0 0 0
90 A Mabouya Valley Renegades 4 0 0 0 0 0 0
91 A Ccul Choiseul Craft Masters 1 0 0 0 0 0 0
92 A Avatar City Blasters 1 0 0 0 0 0 0
93 A Mabouya Valley Renegades 2 0 0 0 0 0 0
94 B Vieux Fort North Raiders 3 0 0 0 0 0 0
95 A Club Whispers Soufriere Stumpers 3 0 0 0 0 0 0
96 A Avatar City Blasters 3 0 0 0 0 0 0
97 B Gros Islet Knights 1 0 0 0 0 0 0
98 A Mabouya Valley Renegades 2 0 0 0 0 0 0
99 B Gros Islet Knights 1 0 0 0 0 0 0
100 B Vieux Fort North Raiders 2 0 0 0 0 0 0
101 B Vieux Fort North Raiders 2 0 0 0 0 0 0
102 A Ccul Choiseul Craft Masters 1 0 0 0 0 0 0
103 B Gros Islet Knights 5 0 0 0 0 0 0
104 A Ccul Choiseul Craft Masters 4 0 0 0 0 0 0
105 A Avatar City Blasters 1 0 0 0 0 0 0
106 A Mabouya Valley Renegades 1 0 0 0 0 0 0
107 A Club Whispers Soufriere Stumpers 2 0 0 0 0 0 0
108 A Mabouya Valley Renegades 3 0 0 0 0 0 0